EGE UNIVERSITY

Institute of Turkish World Studies

News

MORE


‹
Bir Bilgelik Durağı: Cengiz AYTMATOV Paneli Gerçekleşti...

Enstitümüz bünyesinde düzenlenen "Bir Bilgelik Durağı: Cengiz AYTMATOV" konulu panelimiz, üniversitemiz öğretim üyesi Sayın Prof. Dr. Ali EROL'un ba more..
Prof. Dr. Osman Fikri SERTKAYA "Türkoloji Nedir? - Ne D...

Prof. Dr. Osman Fikri SERTKAYA'nın konuşmalarını yaptığı "Türkoloji Nedir? - Ne Değildir?" başlıklı konferans, başta Rektör yardımcımız Prof. Dr. Mehmet ERSAN ve çok more..
Bir Bilgelik Durağı: Cengiz AYTMATOV Paneli Duyurusu

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü'nün düzenlediği "Bir Bilgelik Durağı: Cengiz AYTMATOV" konulu panele katılımlarınızı dileriz. more..
EÜ TDAE 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Programı D...

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü'nün düzenlediği "2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Programı" bünyesinde ge more..
9 Eylül İzmir'in Kurtuluşunun Yıl Dönümü Mesajı (2018)

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ailesi olarak İzmir'in kurtuluşunun 96. yıl dönümünü kutluyor; şehit ve gazilerimizi şükr more..
30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı (2018)

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ailesi olarak 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor; şehit ve gazilerimizi şükranla anıyoruz.
2018 Yılı Kurban Bayramı Mesajı

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü olarak Kurban Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar; sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Gün...

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ailesi olarak 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Millî Birlik Günü vesilesiyle şehitlerimize, gazi more..
›

News


Activities and AnnouncementsLinks