EGE ÜNİVERSİTESİ

Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü

Takvim
<<>>

Pt Sa Ça Pe Cu Ct Pz
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Haberler

DAHA FAZLA

Taziye Mesajı

Enstitümüzün önceki müdürlerinden Türk Dili ve Lehçeleri AbD Başkanı ve EÜ Türk Dili Bölüm Başkanı Prof. Dr. Zeki KAYMAZ’ın devamı..
Ege Bölgesi Kariyer Fuarı Katılım Duyurusu

Ege Bölgesi Kariyer Fuarı Katılım Duyurusu        Ege Üniversitesi koordinatörlüğünde 20-21 Mart tarihlerinde yapılacak olan Ege devamı..
Öğretim Görevlisi Değerlendirme Sonuçları

Öğretim Görevlisi Değerlendirme Sonuçları
Taziye Mesajı

Enstitümüz bünyesinde Okutman olarak görev yapan Ceren Çil'in babaanesi Kadriye Çil vefat etmiştir. Cenazesi 07 Şubat 2020 Cuma günü Buca devamı..
Nevruz Şöleni Geleneksel Kıyafet Yarışması

Mart ayında düzenlenecek olan Nevruz Şöleni'nde yapılacak olan Geleneksel Kıyafet Yarışması'na katılmak için lütfen bağlantıdaki formu devamı..
Öğretim Görevlisi Ön Değerlendirme Sonuçları

30.12.2019 tarihli resmi gazetede tebliğ edilen Ege Üniversitesi Rektörlüğü Türkçe Öğretim Birimi bünyesinde alınacak öğretim görevlisi devamı..
Hayallere Açılan Kapı: Masallar Sosyal Sorumluluk Proje...

Ege Üniversitesi (EÜ) Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü Türkçe Öğretim Birimi tarafından düzenlenen “Hayallere Açılan devamı..
Yeni Yıl Kutlama Mesajı (2019)

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ailesi olarak bilim dünyasının, ülkemizin ve bütün insanlığın yeni yılını kutlar; devamı..
I. Uluslararası Türk Dünyası Tarım ve Gıda Sempozyumu B...

I. Uluslararası Türk Dünyası Tarım ve Gıda Sempozyumu Bildiri Kitabı ve I. Uluslararası Türk Dünyası Tarım ve Gıda Sempozyumu Bildiri Özetleri Kitabı devamı..
Mehmet Akif'i Günümüzde Anlamaya Çalışmak Paneli Gerçek...

Prof. Dr. Mehmet TEMİZKAN, Burak ÇANKAYA ve Büşra TENEKECİ'nin konuşmalarını yaptığ "Mehmet Akif'i Günümüzde Anlamaya Çalışmak" devamı..
I. Uluslararası Türk Dünyası Tarım ve Gıda Sempozyumu G...

Ege Üniversitesi'nin ev sahipliğinde Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü'nün koordinatörlüğünde Ziraat Fakültesi ve Gıda devamı..
Türk Dünyasından Balkanlara Seyahat Semineri Gerçekleşt...

Ege Üniversitesi Kariyer Yolculuğu Seminerleri kapsamında Enstitümüz tarafından düzenlenen, Doç. Dr. Ertuğrul KARAKUŞ'un konuşmacı olduğu "Türk devamı..
Türk Dilinde Bir Kariyer Yolculuğu Semineri Gerçekleşti...

Ege Üniversitesi Kariyer Yolculuğu Seminerleri kapsamında Enstitümüz tarafından düzenlenen, Doç. Dr. Serpil ERSÖZ'ün konuşmacı olduğu "Türk devamı..
Kariyer Yolculuğu Semineri - Doç. Dr. Ertuğrul KARAKUŞ ...

Ege Üniversitesi Kariyer Yolculuğu Seminerleri kapsamında Enstitümüz tarafından düzenlenecek olan ve Doç. Dr. Ertuğrul KARAKUŞ'un konuşmacı olacağı devamı..
Kariyer Yolculuğu Semineri - Doç. Dr. Serpil ERSÖZ - Tü...

Ege Üniversitesi Kariyer Yolculuğu Seminerleri kapsamında Enstitümüz tarafından düzenlenecek olan ve Doç. Dr. Serpil ERSÖZ'ün konuşmacı olacağı devamı..