Make font size smaller Make font size default Make font size larger

EGE ÜNİVERSİTESİ

Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü

Takvim
<<>>

Pt Sa Ça Pe Cu Ct Pz
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Haberler

DAHA FAZLA

I. Uluslararası Balkanlarda Türk Dili ve Edebiyatı Araş...

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü tarafından düzenlenecek olan "I. Uluslararası Balkanlarda Türk Dili ve Edebiyatı devamı..
Kariyer Söyleşileri, Dr. Öğr. Üyesi Mustafa DUMAN - 21....

Enstitümüz tarafından düzenlenecek olan kariyer söyleşisinde Dr. Öğr. Üyesi Mustafa DUMAN, "21. Yüzyıl Türk Halk Bilimi Araştırmalarında Yeni devamı..
Öğretim Üyeleri ve Öğretim Elemanları için Afet Bilinci...

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ile ANDA Arama ve Kurtarma Ekibi iş birliği ile çevrimiçi olarak düzenlenecek devamı..
Lisansüstü Öğrenciler için Afet Bilinci Farkındalık Eği...

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ile ANDA Arama ve Kurtarma Ekibi iş birliği ile çevrimiçi olarak düzenlenecek devamı..
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlaması

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ailesi olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 101. yılını ve tüm devamı..
Enstitümüz, Kemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İ...

Ege Üniversitesi, Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ile İzmir Kemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında, Kemalpaşa'da devamı..
I. Uluslararası Adbilim Sempozyumu

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü tarafından düzenlenecek olan "I. Uluslararası Adbilim Sempozyumu" 22-23-24 Nisan 2021 devamı..
Ege TÖBİR'de Akademik Türkçe Dersleri

Ege Üniversitesi, Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü, Türkçe Öğretim Birimi (TÖBİR) bünyesindeki "Akademik Türkçe" devamı..
Kariyer Söyleşileri, Doç. Dr. Ekrem AYAN - Modern Kazak...

Enstitümüz tarafından düzenlenecek olan kariyer söyleşisinde Doç. Dr. Ekrem AYAN "Modern Kazak Edebiyatı" hakkında konuşmasını devamı..
I. Uluslararası Soğuk Savaş Sonrası Sosyal, Ekonomik ve...

I. Uluslararası Soğuk Savaş Sonrası Sosyal, Ekonomik ve Siyasal Gelişmeler Bağlamında Güney Kafkasya Sempozyumu'nun programına aşağıdaki devamı..
18 Mart Şehitleri Anma Günü Mesajı

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ailesi olarak Çanakkale Zaferi'nin 106. yıl dönümünü kutluyor; 18 Mart Şehitleri devamı..
Kariyer Söyleşileri - 1, Öğr. Gör. Erdal BOLATKALE - Se...

Öğr. Gör. Erdal BOLATKALE'nin konuşmacı olarak katılacağı "Senegal'de Türkiye ve Türkçenin Konumu" başlıklı kariyer söyleşisi Zoom devamı..
İstiklâl Marşı'nın kabulünün 100. yılı kutlu olsun...

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ailesi olarak İstiklâl Marşı'nın kabulünün 100. yılını kutluyor, vatanımız devamı..
Türk Dünyasının Ortak Değeri: Nevruz Paneli Duyurusu...

Enstitümüz tarafından düzenlenecek olan "Türk Dünyasının Ortak Değeri: Nevruz" başlıklı çevrimiçi panel, 19 Mart 2021 saat 10.30'da devamı..
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlaması

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ailesi olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyoruz.