EGE ÜNİVERSİTESİ

Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü

Takvim
<<>>

 

Pt Sa Ça Pe Cu Ct Pz
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
       

Haberler

DAHA FAZLA


‹
Ramazan Bayramı Mesajı (2019)

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ailesi olarak İslâm âleminin Ramazan Bayramını kutlarız.
Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü Lisansüstü Program...

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları bünyesinde 2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılına yönelik olarak açılacak olan lisansüstü programlar iç devamı..
19 Mayıs Atatürk'ün Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesaj...

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ailesi olarak 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyoruz.
Sovyet Sonrası Türk Dünyası Jeopolitiği Uluslararası Ça...

Alanlarında uzman bilim insanlarının katılımıyla 3-5 Mayıs 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen "Sovyet Sonrası Türk Dünyası Jeopolitiği" konulu uluslararası ç devamı..
Sovyet Sonrası Türk Dünyası Jeopolitiği Uluslararası Ça...

 3-5 Mayıs tarihleri arasında Enstitümüzün düzenleyeceği ve çağrılı davetli konuşmacıların teşrif edeceği "Sovyet Sonrası Türk Dünyası Jeopolitiği&quo devamı..
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesa...

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ailesi olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyoruz.
Tuna'dan Altaylara Türk Masalları Tarihçesi ve İşlevler...

Enstitümüz bünyesinde düzenlenen "Tuna'dan Altaylara Türk Masalları Tarihçesi ve İşlevleri" başlıklı konferans, Yücel FEYZİOĞLU'nun konuşmalar devamı..
Nevruz Çoşkuyla Kutlandı (2019)

EÜ Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü, Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı ve Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı işbirliğinde düzenlenen etkinliğ devamı..
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Mesajı ...

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ailesi olarak Çanakkale Zaferi'nin yıl dönümünü kutluyor; 18 Mart Şehitleri Anma gü devamı..
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlaması (2019)

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ailesi olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyoruz.
Sosyal Sorumluluk Projesi: Hayallere Açılan Kapı: Masal...

Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü TÖMER'de Türkçe öğretimi gören uluslararası öğrencilerden oluşturulan bir grupla yapılan "Hayallere devamı..
Uluslararası Hukuk Açısından Yunanistan ile İlgili Mese...

Enstitümüz bünyesinde düzenlenen "Uluslararası Hukuk Açısından Yunanistan ile İlgili Meselelerimiz Üzerine Bir Değerlendirme" başlıklı konferans, Dr. devamı..
Uluslararası Hukuk Açısından Yunanistan ile İlgili Mese...

Enstitümüz tarafından düzenlenecek olan, Dr. Öğr. Üyesi Turgay CİN'in "Uluslararası Hukuk Açısından Yunanistan İle İlgili Meselelerimiz Üzerine Bir Değ devamı..
Türk Dünyası İncelemeleri Dergisi 18/2 Yayımlandı

Enstitümüzün bilimsel yayını olan Türk Dünyası İncelemeleri Dergisi'nin 18/2 sayısı çıkmıştır. Bu sayıya bilimsel çalışmalarıyla katkı yapan değerli araşt devamı..
Yeni Yıl Kutlaması (2018)

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ailesi olarak bilim dünyasının, ülkemizin ve bütün insanlığın yeni yılını kutlar; 2019 yılının huz devamı..
›