Make font size smaller Make font size default Make font size larger

EGE ÜNİVERSİTESİ

Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü

Takvim
<<>>

 

Pt Sa Ça Pe Cu Ct Pz
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
       


Haberler

DAHA FAZLA


I. Uluslararası Balkanlarda Türk Dili ve Edebiyatı Araş...

  I.ULUSLARARASI BALKANLARDA TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ARAŞTIRMALARI SEMPOZYUMU (20-21. 05. 2021) [Balkanlarda Türk dili ve edebiyatı konularında devamı..
Prof. Dr. Mehmet TEMİZKAN - Mehmet Âkif'in Kültürel Bir...

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü tarafından düzenlenecek olan ve Prof. Dr. Mehmet TEMİZKAN'ın konuşmasını yapacağı "Mehmet devamı..
Taziye Mesajı

Enstitümüz Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Rüçhan BUBUR'un babası Hasan Basri BUBUR vefat etmiştir. Cenazesi 31 Aralık 2020 Perşembe günü devamı..
Doç. Dr. Ali ASKER - Azerbaycan-Ermenistan Çatışması (T...

Ege Üniversitesi, Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü, Türk Dünyası Sosyal, Ekonomik ve Siyasal İlişkiler Anabilim Dalı tarafından düzenlenen, devamı..
I. Uluslararası Sovyet Sonrası Türkiye-Rusya İlişkileri...

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ve Stratejik Araştırmalar Merkezi koordinatörlüğünde düzenlenen I. Uluslararası Sovyet devamı..
Abay Kunanbayoğlu Sempozyumu Bildiriler Kitabı Yayımlan...

DOĞUMUNUN 175. YILI ANISINA ULUSLARARASI ABAY KUNANBAYOĞLU SEMPOZYUMU BİLDİRİLER KİTABI YAYIMLANMIŞTIR.   Kitabı görüntülemek için lütfen buraya devamı..
Yeni Yıl Kutlama Mesajı

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ailesi olarak bilim dünyasının, ülkemizin ve bütün insanlığın yeni yılını kutlar; devamı..
Proje (Tübitak, AB, BAP) Yazma Teknikleri Sertifika Pro...

17-18 Aralık 2020 tarihlerinde, EGESEM’in ev sahipliğinde, Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ve EGESEM’in işbirliği ile Türk Dünyası devamı..
Kariyer Söyleşileri (12) - Prof. Dr. Bilgehan Atsız GÖK...

Prof. Dr. Bilgehan Atsız GÖKDAĞ'ın konuşmacı olarak katılacağı "Kariyer Planlamalarında Türk Dünyası Araştırmalarının Yeri" başlıklı kariyer devamı..
Kariyer Söyleşileri (11) - Doç. Dr. Selçuk AYDIN - Sosy...

Doç. Dr. Selçuk AYDIN'ın konuşmacı olarak katılacağı "Sosyolojik Bilginin Akademik Kariyere Katkıları" başlıklı kariyer söyleşisi Microsoft Teams devamı..
Kariyer Söyleşileri (10) - Prof. Dr. Hüsnü Ezber BODUR ...

Prof. Dr. Hüsnü Ezer BODUR'un konuşmacı olarak katılacağı "Akademik Kariyerde Epistemik Cemaatler ve Gruplaşmalar Üzerine Bir Söyleşi" başlıklı kariyer devamı..
Kariyer Söyleşileri (9) - Dr. Öğr. Üyesi Bahadır Bumin ...

Dr. Öğr. Üyesi Bahadır Bumin ÖZARSLAN'ın konuşmacı olarak katılacağı "Hukuk Birikiminin Akademik Kariyerin Gelişimine Etkisi" başlıklı kariyer devamı..
Kariyer Söyleşileri (8) - Doç. Dr. Hüseyin KALEMLİ - Ak...

Doç. Dr. Hüseyin KALEMLİ'nin konuşmacı olarak katılacağı "Akademik Kariyerde Tarih ve Tarih Araştırmalarının Yeri" başlıklı kariyer söyleşisi Microsoft devamı..
Kariyer Söyleşileri (7) - Prof. Dr. Ali İhsan YİTİK - D...

Prof. Dr. Ali İhsan YİTİK'in konuşmacı olarak katılacağı "Dinler Tarihi ve Türkoloji Çalışmaları Üzerine" başlıklı kariyer söyleşisi Microsoft devamı..
Kariyer Söyleşileri (6) - Dr. Öğr. Üyesi Bülent AKIN - ...

Dr. Öğr. Üyesi Bülent AKIN'ın "Halk Bilimi Çalışmalarında Alan Araştırması ve Projelendirmenin Akademik Kariyere Katkıları" başlıklı kariyer devamı..