Make font size smaller Make font size default Make font size larger

EGE ÜNİVERSİTESİ

Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü

Takvim
<<>>

 

Pt Sa Ça Pe Cu Ct Pz
 010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   


Haberler

DAHA FAZLA


Doğumunun 175. yılında Abay Kunanbayoğlu Sempozyumu

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ve L.N. Gumilev Avrasya Milli Üniversitesi “Abay Akademisi” İlim ve Araştırma devamı..
Kariyer Söyleşileri (5) - Prof. Dr. Caner KERİMOĞLU - T...

Prof. Dr. Caner KERİMOĞLU'nun "Türkoloji ve Dilcilik Üzerine Bir Söyleşi" başlıklı konuşması 30.11.2020, saat 13.00'te çevrimiçi olarak devamı..
Doğumunun 175. Yılı Anısına Uluslararası Abay Kunanbayo...

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ve L. N. Gumilev Avrasya Millî Üniversitesi “Abay Akademisi” İlim ve Araştırma devamı..
Taziye Mesajı

EÜ Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü Öğretim Üyesi Doç. Dr. İbrahim ŞAHİN'in annesi Fatma ŞAHİN vefat etmiştir. Cenazesi 19 devamı..
10 Kasım Mesajı

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ailesi olarak Cumhuriyetimizin kurucusu, ulu önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ü ebediyete devamı..
Atatürk ve Kalkınma

Panel : "Atatürk ve Kalkınma" Panel Başkanı: Prof. Dr. Zeki KAYMAZ EÜ Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü,Türk Dili ve Lehçeleri devamı..
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ailesi olarak 97. yıl dönümünde aziz milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyor; devamı..
I. Uluslararası Sovyet Sonrası Türkiye-Rusya İlişkileri...

I. Uluslararası Sovyet Sonrası Türkiye-Rusya İlişkileri Sempozyumu Programı   Enstitümüz koordinatörlüğünde düzenlenen "I. devamı..
Türkçe Yeterlik (Muafiyet) Sınavı Duyurusu

  TDAE-Türkçe Öğretim Birimin tarafından düzenlenen, başarılı olan adayların C1 düzeyine denk yeterlik belgesi sahibi devamı..
Güncel Gelişmeler Işığında Karabağ Sorunu Paneli

"Güncel Gelişmeler Işığında Karabağ Sorunu" konulu panelimiz çevrimiçi (online) olarak Adobe Connect platformu üzerinden devamı..
I. Uluslararası Sovyet Sonrası Türkiye-Rusya İlişkileri...

Enstitümüz koordinatörlüğünde düzenlenen "I. Uluslararası Sovyet Sonrası Türkiye-Rusya İlişkileri Sempozyumu" için hazırladığımız devamı..
9 Eylül Kutlama Mesajı

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ailesi olarak İzmir'in Kurtuluşu ve İstiklâl Zaferi'nin Nişanesi 9 Eylül'ün 98. devamı..
30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlaması

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü olarak yüce Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlar, her türlü iç ve devamı..
Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ailesi olarak bütün İslâm âleminin mübarek Kurban Bayramını kutlar, bu bayramın devamı..
I. Uluslararası Sovyet Sonrası Türkiye-Rusya İlişkileri...

Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği’nin dağılmasıyla birlikte sonlanan iki kutuplu dünya düzeni yeni bir jeopolitik sürecin başlangıcı olmuş; Türkiye bir devamı..