EGE ÜNİVERSİTESİ

Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü

Takvim
<<>>

 

Pt Sa Ça Pe Cu Ct Pz
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Haberler

DAHA FAZLA


Hayallere Açılan Kapı: Masallar Sosyal Sorumluluk Proje...

Ege Üniversitesi (EÜ) Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü Türkçe Öğretim Birimi tarafından düzenlenen “Hayallere Açılan devamı..
Yeni Yıl Kutlama Mesajı (2019)

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ailesi olarak bilim dünyasının, ülkemizin ve bütün insanlığın yeni yılını kutlar; devamı..
I. Uluslararası Türk Dünyası Tarım ve Gıda Sempozyumu B...

I. Uluslararası Türk Dünyası Tarım ve Gıda Sempozyumu Bildiri Kitabı ve I. Uluslararası Türk Dünyası Tarım ve Gıda Sempozyumu Bildiri Özetleri Kitabı devamı..
Mehmet Akif'i Günümüzde Anlamaya Çalışmak Paneli Gerçek...

Prof. Dr. Mehmet TEMİZKAN, Burak ÇANKAYA ve Büşra TENEKECİ'nin konuşmalarını yaptığ "Mehmet Akif'i Günümüzde Anlamaya Çalışmak" devamı..
I. Uluslararası Türk Dünyası Tarım ve Gıda Sempozyumu G...

Ege Üniversitesi'nin ev sahipliğinde Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü'nün koordinatörlüğünde Ziraat Fakültesi ve Gıda devamı..
Türk Dünyasından Balkanlara Seyahat Semineri Gerçekleşt...

Ege Üniversitesi Kariyer Yolculuğu Seminerleri kapsamında Enstitümüz tarafından düzenlenen, Doç. Dr. Ertuğrul KARAKUŞ'un konuşmacı olduğu "Türk devamı..
Türk Dilinde Bir Kariyer Yolculuğu Semineri Gerçekleşti...

Ege Üniversitesi Kariyer Yolculuğu Seminerleri kapsamında Enstitümüz tarafından düzenlenen, Doç. Dr. Serpil ERSÖZ'ün konuşmacı olduğu "Türk devamı..
Kariyer Yolculuğu Semineri - Doç. Dr. Ertuğrul KARAKUŞ ...

Ege Üniversitesi Kariyer Yolculuğu Seminerleri kapsamında Enstitümüz tarafından düzenlenecek olan ve Doç. Dr. Ertuğrul KARAKUŞ'un konuşmacı olacağı devamı..
Kariyer Yolculuğu Semineri - Doç. Dr. Serpil ERSÖZ - Tü...

Ege Üniversitesi Kariyer Yolculuğu Seminerleri kapsamında Enstitümüz tarafından düzenlenecek olan ve Doç. Dr. Serpil ERSÖZ'ün konuşmacı olacağı devamı..
L.N. Gumilyev Adındaki Yevrasya Millî Üniversitesi Türk...

Enstitü müdürümüz Prof. Dr. Nadim MACİT ve öğretim üyelerimizden Prof. Dr. Zeki KAYMAZ ve Doç. Dr. İbrahim ŞAHİN, L.N. Gumilyev Adındaki Yevrasya devamı..
L.N. Gumilyev Adındaki Yevrasya Millî Üniversitesi Filo...

Enstitü müdürümüz Prof. Dr. Nadim MACİT ve öğretim üyelerimizden Doç. Dr. İbrahim ŞAHİN, L.N. Gumilyev Adındaki Yevrasya Millî devamı..
10 Kasım Mesajı (2019)

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ailesi olarak Cumhuriyetimizin kurucusu, ulu önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ü ebediyete devamı..
Rusya Federasyonu'nda Atatürk ile İlgili Bilimsel Yayın...

Enstitümüz öğretim üyesi Sayın Doç. Dr. Muvaffak DURANLI'nın konuşmacı olduğu "Rusya Federasyonu'nda Atatürk ile İlgili Bilimsel Yayınlar" devamı..
Rusya Federasyonu'nda Atatürk ile İlgili Bilimsel Yayın...

"Ege Üniversitesi Cumhuriyet ve Atatürk Günleri" kapsamında Enstitümüz tarafından düzenlenecek olan, Doç. Dr. Muvaffak DURANLI'nın konuşmacı devamı..
Atatürk ve Kitap Paneli Gerçekleştirildi

Prof. Dr. Nadim MACİT, Prof. Dr. Osman KARATAY ve Dr. Öğr. Üyesi Muhammet ŞEN'in konuşmalarını yaptığı, Enstitümüz öğrencisi Tansu TEPEKULE'nin devamı..