EGE ÜNİVERSİTESİ

Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü

Takvim
<<>>

 

Pt Sa Ça Pe Cu Ct Pz
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Haberler

DAHA FAZLA


Kariyer Söyleşisi (1) - Dr. Öğr. Üyesi Soner SAĞLAM - O...

Dr. Öğr. Üyesi Soner SAĞLAM'ın "Oğuz Ruhunun Kaynağına Yolculuk" başlıklı kariyer söyleşisi, 5 Haziran 2020, saat 10.30'da Microsoft Teams yazılımı devamı..
Ramazan Bayramı Kutlaması

Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü olarak Türk ve İslâm dünyasının Ramazan Bayramını kutluyor, bu mübarek günlerin tüm insanlık devamı..
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama...

Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü olarak,19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak devamı..
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlaması

Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü olarak, başta bu zor günlerde toplum sağlığını ayakta tutabilmek adına emek veren sağlık çalışanlarının ve devamı..
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesa...

Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü olarak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı 100. yılına erişmiş olmanın gururuyla kutluyor, başta Gazi devamı..
Nevruz Bayramı kutlama mesajı

Baharın, bolluk, bereket ve sağlık getirmesi dileğiyle, Nevruz Bayramı'nı kutluyoruz!
Çanakkale Zaferi kutlama mesajı

Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü olarak, Çanakkale Zaferi'nin 105. yıldönümünde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu devamı..
Tıp Bayramı kutlama mesajı

Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü olarak, başta doktorlarımız olmak üzere, büyük bir fedakarlıkla çalışan bütün sağlık devamı..
Kadınlar Günü kutlama Mesajı

Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü olarak, 8 Mart Kadınlar Günü'nü kutluyoruz.
Taziye Mesajı

Enstitümüzün önceki müdürlerinden Türk Dili ve Lehçeleri AbD Başkanı ve EÜ Türk Dili Bölüm Başkanı Prof. Dr. Zeki KAYMAZ’ın devamı..
Ege Bölgesi Kariyer Fuarı Katılım Duyurusu

Ege Bölgesi Kariyer Fuarı Katılım Duyurusu        Ege Üniversitesi koordinatörlüğünde 20-21 Mart tarihlerinde yapılacak olan Ege devamı..
Öğretim Görevlisi Değerlendirme Sonuçları

Öğretim Görevlisi Değerlendirme Sonuçları
Taziye Mesajı

Enstitümüz bünyesinde Okutman olarak görev yapan Ceren Çil'in babaanesi Kadriye Çil vefat etmiştir. Cenazesi 07 Şubat 2020 Cuma günü Buca devamı..
Nevruz Şöleni Geleneksel Kıyafet Yarışması

Mart ayında düzenlenecek olan Nevruz Şöleni'nde yapılacak olan Geleneksel Kıyafet Yarışması'na katılmak için lütfen bağlantıdaki formu devamı..
Öğretim Görevlisi Ön Değerlendirme Sonuçları

30.12.2019 tarihli resmi gazetede tebliğ edilen Ege Üniversitesi Rektörlüğü Türkçe Öğretim Birimi bünyesinde alınacak öğretim görevlisi devamı..