EGE ÜNİVERSİTESİ

Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü

Takvim
<<>>

 

Pt Sa Ça Pe Cu Ct Pz
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Haberler

DAHA FAZLA


Türk Dünyasından Balkanlara Seyahat Semineri Gerçekleşt...

Ege Üniversitesi Kariyer Yolculuğu Seminerleri kapsamında Enstitümüz tarafından düzenlenen, Doç. Dr. Ertuğrul KARAKUŞ'un konuşmacı olduğu "Türk devamı..
Türk Dilinde Bir Kariyer Yolculuğu Semineri Gerçekleşti...

Ege Üniversitesi Kariyer Yolculuğu Seminerleri kapsamında Enstitümüz tarafından düzenlenen, Doç. Dr. Serpil ERSÖZ'ün konuşmacı olduğu "Türk devamı..
Kariyer Yolculuğu Semineri - Doç. Dr. Ertuğrul KARAKUŞ ...

Ege Üniversitesi Kariyer Yolculuğu Seminerleri kapsamında Enstitümüz tarafından düzenlenecek olan ve Doç. Dr. Ertuğrul KARAKUŞ'un konuşmacı olacağı devamı..
Kariyer Yolculuğu Semineri - Doç. Dr. Serpil ERSÖZ - Tü...

Ege Üniversitesi Kariyer Yolculuğu Seminerleri kapsamında Enstitümüz tarafından düzenlenecek olan ve Doç. Dr. Serpil ERSÖZ'ün konuşmacı olacağı devamı..
L.N. Gumilyev Adındaki Yevrasya Millî Üniversitesi Türk...

Enstitü müdürümüz Prof. Dr. Nadim MACİT ve öğretim üyelerimizden Prof. Dr. Zeki KAYMAZ ve Doç. Dr. İbrahim ŞAHİN, L.N. Gumilyev Adındaki Yevrasya devamı..
L.N. Gumilyev Adındaki Yevrasya Millî Üniversitesi Filo...

Enstitü müdürümüz Prof. Dr. Nadim MACİT ve öğretim üyelerimizden Doç. Dr. İbrahim ŞAHİN, L.N. Gumilyev Adındaki Yevrasya Millî devamı..
10 Kasım Mesajı (2019)

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ailesi olarak Cumhuriyetimizin kurucusu, ulu önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ü ebediyete devamı..
Rusya Federasyonu'nda Atatürk ile İlgili Bilimsel Yayın...

Enstitümüz öğretim üyesi Sayın Doç. Dr. Muvaffak DURANLI'nın konuşmacı olduğu "Rusya Federasyonu'nda Atatürk ile İlgili Bilimsel Yayınlar" devamı..
Rusya Federasyonu'nda Atatürk ile İlgili Bilimsel Yayın...

"Ege Üniversitesi Cumhuriyet ve Atatürk Günleri" kapsamında Enstitümüz tarafından düzenlenecek olan, Doç. Dr. Muvaffak DURANLI'nın konuşmacı devamı..
Atatürk ve Kitap Paneli Gerçekleştirildi

Prof. Dr. Nadim MACİT, Prof. Dr. Osman KARATAY ve Dr. Öğr. Üyesi Muhammet ŞEN'in konuşmalarını yaptığı, Enstitümüz öğrencisi Tansu TEPEKULE'nin devamı..
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlaması (2019)

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ailesi olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutluyor; şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi de şükran devamı..
Atatürk ve Kitap Paneli Duyurusu

"Ege Üniversitesi Cumhuriyet ve Atatürk Günleri" kapsamında Enstitümüz tarafından düzenlenecek olan "Atatürk ve Kitap" konulu panelimizi devamı..
Suriye'deki Gelişmeler ve Türkiye Güvenliğine Etkileri ...

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi, Uluslararası Güvenlik ve Terörizm Anabilim dalı öğretim üyesi Doç. Dr. Serhat ERKMEN'in "Suriye'deki devamı..
Prof. Dr. Fikret TÜRKMEN - Yunus Emre'nin Mistik Şairle...

Enstitümüzün kurucusu Prof. Dr. Fikret TÜRKMEN'in "Yunus Emre'nin Mistik Şairler Arasındaki Yeri" başlıklı dersinin ardından Türk Dünyası devamı..
TÖMER Seviye Tespit Sınavı Duyurusu

2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılı Türkçe Öğretim Merkezi (TÖMER) birimi Seviye Tespit Sınavı 07.10.2019 günü, saat 10.00’da Türk Dünyası devamı..